مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی تأکید کرد: ضرورت اتخاذ راهکارهای مالیاتی جهت حمایت از تولید

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی بر ضرورت اتخاذ راهکارهای مالیاتی جهت حمایت از تولید و مصرف کالای ایرانی تأکید کرد.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، یعقوب مزرعه لی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۷ به نام « حمایت از کالای ایرانی » توسط رهبر معظم انقلاب، اهمیت این شعار را در عینیت بخشیدن به اقتصاد مقاومتی یادآور شد و افزود: مصرف کالای تولید داخل به عنوان زنجیره حیاتی تولید و بستر تداوم آن در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری بر درون‌زایی اقتصاد به عنوان یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی است.
مزرعه لی بر مسئولیت و تلاش همگانی در خصوص تحقق شعار سال تأکید کرد و اظهار داشت: مصرف‌کننده با مصرف کالای تولید داخل و تولیدکننده نیز با تولید با کیفیت، باید در عملی ساختن این شعار تلاش کنند.
وی بر نقش و مسئولیت سنگین نظام مالیاتی در کمک به استقلال اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: همان‌گونه که همه ما در قبال تحقق شعار سال مسئولیت داریم، تولیدکنندگان داخلی نیز باید کیفیت کالاهای تولیدی را ارتقا دهند، طوری که این کالاها قابلیت رقابت با کالاهای خارجی را داشته باشند.

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی در ادامه با بیان اینکه رفتار ما در نظام مالیاتی می‌تواند مشوق یا مانع کسب‌وکار و تولید شود، بر ارتقای کیفیت حرفه‌ای و رفتاری همکاران امور مالیاتی تأکید کرد و گفت: در سال ۹۷ نیز همانند چند سال اخیر، توجه و تمرکز ما بر وصول مالیات از معوقات و شناسایی منابع جدید مالیاتی استوار خواهد بود.

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۲/۰۸دیدگاهتان را بنویسید

هشت + شانزده =