مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان گفت: مودی مداری از سیاست‌های اصلی اداره کل امور مالیاتی استان

مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان در جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت امور اقتصاد و دارایی با بخش خصوصی گفت: مودی مداری از سیاست‌های اصلی اداره کل امور مالیاتی استان است.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، بی‌نیاز، مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان در این نشست که با حضور مشاور عالی استاندار در امور اقتصادی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و سایر مدیران دستگاه‌های اقتصادی برگزاری شد بیان کرد: ما در خصوص تأمین منابع دولت با چالش‌های زیادی روبرو هستیم و از طرفی بخش خصوصی هم دارای انتظارات بسیار منطقی و بجایی است و همه می‌دانیم از نگاه بخش خصوصی همواره حق با مشتری است.

بی‌نیاز بابیان اینکه چالش‌های پیش رو در امر وصول مالیات دولت و بخش خصوصی دوسویه است گفت: بخش خصوصی هم در راستای اجرای قانون باید به تکالیف خود عمل کند و به‌موقع در امر مدیریت‌ مالی، تسلیم اظهارنامه، جمع‌آوری اطلاعات با سازمان امور مالیاتی همکاری کند.

مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان تصریح کرد: اقدامات نظام مالیاتی در راستای قانون است و حمایت از تولید و بخش خصوصی همواره از سیاست‌های کلی اداره کل امور مالیاتی استان سمنان بوده و همواره سعی کردیم در راستای قانون مساعدت‌های ویژه‌ای را با بخش خصوصی داشته باشیم.

بی‌نیاز با اشاره به استقرار و پیاده‌سازی نظام یکپارچه مالیاتی بیان کرد: اداره کل امور مالیاتی سمنان در ۵ سال گذشته هم‌راستا با سازمان امور مالیاتی کشور در کل استان و شهرستان‌ها طرح psd و طرح جامع مالیاتی را به اجرا درآورده و تجهیزات سخت‌افزاری موردنیاز را پیاده‌سازی و استانداردهای فرآیندهای کمیته پیاده‌سازی طرح جامع را اجرایی کرده و در این راستا برنامه‌های آموزشی فراوانی در خصوص طرح جامع مالیاتی برای همکاران اداره کل در سطح استان برگزار شده است.

بی‌نیاز با بیان اینکه تشکیل اداره e-tax در اداره کل امور مالیاتی استان از دیگر دستاوردهای اداره کل در ۵ سال گذشته بوده بیان کرد: تشکیل اداره e-tax از دیگر برنامه‌های این اداره کل بوده و هم‌زمان با تشکیل این اداره فرآیندهای الکترونیکی آن نیز انجام پذیرفته است.

مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان تصریح کرد: ساخت و بهره‌برداری از ساختمان اداره کل امور مالیاتی استان سمنان با مساحت ۸۰۰۰ مترمربع از دیگر اقدامات این اداره کل در دولت تدبیر و امید است که هم‌زمان ساختمان‌های ادارات شهرستان‌های شاهرود، مهدی‌شهر و ایوانکی نیز به بهره‌برداری رسید که همگی در راستای خدمت‌رسانی به مردم استان و فعالان اقتصادی است.

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۱/۱۸دیدگاهتان را بنویسید

18 − 12 =