مدیرکل امور مالیاتی فارس: تحقق درآمدهای مالیاتی گامی به‌سوی عدالت اجتماعی

مدیرکل امور مالیاتی فارس: تحقق درآمدهای مالیاتی گامی به‌سوی عدالت اجتماعیReviewed by Mwadmin on May 6Rating: 4.0

مدیرکل امور مالیاتی فارس گفت: پرداخت مالیات موجب رونق اقتصادی و تحقق عدالت اجتماعی در کشور می‌شود.به گزارش رسانه مالیاتی ایران، کاویانی، مدیرکل امور مالیاتی فارس با توجه به نامگذاری سال جدید با عنوان “حمایت از کالای ایرانی” ابراز امیدواری کردکه امسال سالی سرشار از رشد اقتصادی و پویایی در بخش تولید داخلی کشور باشد.

وی گفت :بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی،این اداره کل حمایت از بخش تولید را در اولویت کاری خود قرار داده است و ازآنجائیکه مهمترین هدف سازمان امور مالیاتی کشور تحقق درآمد های مالیاتی در سایه مودی مداری و رعایت عدالت است، باید با فرهنگ سازی موجبات تحقق درآمدهای مالیاتی را فراهم نماییم.

کاویانی خاطر نشان کرد:با توجه به اینکه درآمدهای مالیاتی زمانی تحقق پیدا می کند که چرخه تولید و اشتغال به حرکت درآید، از کارکنان امور مالیاتی استان خواست با تلاش و کوشش مضاعف نسبت به سال گذشته و با رعایت اصل مودی مداری در راستای اهداف و برنامه های نظام مالیاتی گام بردارند تا شاهد اقتصادی شفاف و درآمدهای پایدارتری برای کشورمان باشیم.

مدیر کل امور مالیاتی فارس تاکید کرد: اداره کل امور مالیاتی استان،باتوجه به اهمیت درآمدهای مالیاتی در توسعه و آبادانی کشور، با بهره گیری از نیروی انسانی کوشا و با برنامه ریزی اصولی ومنسجم جهت دست یابی به اهداف سازمانی حرکت خواهد نمود.

 

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۲/۱۶

 دیدگاهتان را بنویسید

پنج × پنج =