مدیرکل امور مالیاتی فارس: درآمدهای مالیاتی منبع مهمی جهت عمران و آبادانی است

مدیرکل امور مالیاتی فارس گفت: درآمدهای مالیاتی منبعی مهم و پایدار جهت عمران و توسعه زیرساخت های شهری به شمار می روند.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران،محسن کاویانی، مدیر کل امور مالیاتی فارس در دیدار با شهردار زرقان در خصوص زمینه های همکاری مشترک در راستای تحقق درآمدهای مالیاتی و توسعه عمرانی این شهرستان گفتگو کردند.

کاویانی گفت: با توجه به اینکه عوارض ناشی از مالیات بر ارزش افزوده جهت مصرف در امور عمرانی و خدماتی در اختیار شهرداری ها و دهیاری ها قرار می گیرد ،لذا بایداطلاع رسانی لازم به مردم در خصوص نحوه هزینه کرد مالیات های پرداختی صورت گیرد.

مدیر کل امور مالیاتی فارس در خصوص شهر صنعتی زرقان خاطر نشان کرد: با توجه به ویژگی های صنعتی و اهمیت شهر زرقان، باید اهتمام ویژه ای برای رفع مشکلات و توسعه این شهر داشت و این مهم میسر نخواهد شد جز اینکه در زمینه تحقق درآمدهای مالیاتی و عوارضی که مربوط به شهرداری است تلاش مضاعف صورت پذیرد.
در ادامه این دیدار غلامحسین فروزان، شهردار زرقان نیز پرداخت مالیات را بهترین منبع برای توسعه شهری و عملیاتی شدن پروژه های عمرانی دانست و گفت: امیدوارم با نگاه فنی و عادلانه ای که در سازمان امور مالیاتی برای توزیع عوارض و حقوق شهروندان وجود دارد و همچنین تلاش و مساعدت مدیرکل امور مالیاتی فارس، شاهد رقم خوردن فصلی تازه در مناسبات مدیریت شهری و اداره کل امور مالیاتی استان باشیم که این امر قطعا با توسعه شهر همراه خواهد بود.

 

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۲/۰۸دیدگاهتان را بنویسید

شش + چهارده =