مدیر کل امور مالیاتی زنجان تاکید کرد: پرداخت مالیات در جهت توسعه و رفاه ملی

مدیر کل امور مالیاتی زنجان اظهار داشت:پرداخت مالیات در توسعه و رفاه ملی کشور نقش بسزایی دارد.
به گزارش رسانه مالیاتی ایران، رضوی، مدیر کل امور مالیاتی زنجان تصریح کرد: مالیات وصول‌شده پس از واریز به خزانه دولت و بعد از تخصیص اعتبارات، جهت توسعه امور عمرانی، بهداشتی، آموزشی و رفاهی استان هزینه می‌شود.

رضوی در ادامه افزود: مودیان مالیاتی که دارای بدهی هستند، در صورت پرداخت اصل بدهی مالیاتی خود می توانند از مزایای ۱۰۰% بخشودگی جرائم قابل بخشش استفاده نمایند.

مدیر کل امور مالیاتی زنجان گفت: به منظور تکریم مودیان مالیاتی و در اجرای ماده ۱۹۱ قانون مالیاتهای مستقیم و تصمیمات اتخاذ شده و به منظور تسریع در فرآیند وصول بدهی و جلوگیری از اتلاف وقت مودیان، ۱۰۰% بخشودگی جرائم قابل بخشش مودیان مالیاتی در منابع مالیاتی مشاغل، اشخاص حقوقی، تکلیفی و ارزش افزوده برابر تفویض اختیار انجام شده و مفاد قانون مالیاتهای مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده در دستور کار اداره کل امور مالیاتی استان زنجان می باشد.

رضوی هم چنین، با اشاره به جایگاه قانون مالیات بر ارزش‌افزوده در شفاف‌سازی معاملات گفت: برخی از فعالان اقتصادی مخالف شفاف‌سازی هستند و امیدواریم با فعال‌سازی کامل سامانه‌های یکپارچه مالیاتی، وصول مالیات با عدالت بیشتری انجام شود.

 

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۱/۰۶دیدگاهتان را بنویسید

17 − 10 =