مدیر کل امور مالیاتی قزوین تاکید کرد: طرح جامع مالیاتی موجب شفافیت در فعالیت های اقتصادی می شود

مدیر کل امور مالیاتی قزوین اظهار داشت: اجرای طرح جامع مالیاتی موجب شفافیت در فعالیت های اقتصادی می شود.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، پورامیدی، مدیر کل امور مالیاتی قزوین در جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، گزارشی از اقدامات اداره کل در خصوص سلامت اداری و حقوق شهروندی ارایه کرد.

مدیر کل امور مالیاتی قزوین گفت: فناوری اطلاعات با تأثیر بر مولفه های کاهش فساد اداری که شامل شفافیت، پاسخگویی و اعتماد است، نقش موثری در کاهش فساد اداری دارد.

پورامیدی افزود: امیدواریم با اجرایی شدن این طرح ملی گامی مهم جهت افزایش رضایت مندی مودیان برداشته شود و موجب کاهش هزینه های اداری در نظام مالیاتی کشور گردد.

وی در ادامه، نیروی انسانی متعهد، کارآمد و متدین را از نقاط قوت اداره کل امور مالیاتی دانست و با تاکید بر ترویج فضایل اخلاقی افزود: به حول و قوه الهی در سایه همدلی، همکاری و در محیطی سرشار از صمیمیت و تعامل فضای سالمی در اداره کل بر قرار شده است.

پورامیدی هم چنین گفت: تا آنجایی که قانون اجازه می دهد حداکثر تعامل با مودیان صورت می گیرد و این اداره کل همواره در جهت رضایت مندی مودیان تلاش کرده است و احترام به مردم، رفع مشکلات آنان و تعامل و توافق با مودیان برای وصول عادلانه مالیات، هدف اصلی امور مالیاتی است و شهروند مداری و مودی مداری در رأس همه امور قرار می گیرد.

نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی، با تاکید بر دستورالعمل میز خدمت گفت: تمامی قوانین و مقررات دستگاه ها که به صورت مستقیم در ارتباط با مردم است باید به بهترین نحو به اطلاع مردم برسد تا آنها برای مراجعه گرفتار رفت و آمدهای اداری نشوند.

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۱/۲۰دیدگاهتان را بنویسید

20 − 3 =