مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری تصریح کرد: مشارکت مردم در سازندگی کشور با پرداخت مالیات

مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری تصریح کرد: مشارکت مردم در سازندگی کشور با پرداخت مالیاتReviewed by Mwadmin on May 9Rating: 4.0

مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری اظهار داشت: مشارکت مردم در آبادانی و سازندگی کشور با پرداخت مالیات امکان پذیر است.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، بیگدلی، مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری با تاکید بر نقش و اهیمت درآمدهای مالیاتی در اقتصاد کشور گفت: پرداخت مالیات از مهمترین عوامل رشد و توسعه جامعه می باشد که موجب رونق اقتصادی، افزایش خدمات و عمران و آبادانی کشور می شود.

وی در ادامه افزود: یکی دیگر از مهم ترین اهداف اخذ مالیات ها، کاهش شکاف بین درآمدهای طبقات ثروتمند و طبقات فقیر و تحقق عدالت اجتماعی است.

بیگدلی هم چنین گفت: ارتقای فرهنگ مالیاتی، اعتماد آفرینی در جامعه، حفظ آرامش اجتماعی و اقتصادی، وظیفه همه ارکان نظام، مردم و رسانه های جمعی است و نباید مالیات را صرفا یک موضوع مربوط به دولت و سازمان امور مالیاتی تلقی کرد.

در خاتمه، مدیر کل امور مالیاتی چهار محال و بختیاری تاکید کرد: در راستای حمایت از کالای ایرانی، برای آن دسته از فعالان اقتصادی که با رعایت قوانین و مقررات به تحقق درآمدهای مالیاتی کمک می نمایند، تسهیلات و امتیازات خاصی پیش بینی شده است، که مودیان می توانند با انجام به موقع تکالیف خود از آنها بهره مند شوند.

 

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۲/۱۷دیدگاهتان را بنویسید

1 × سه =