مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان خبر داد: افتتاح بوستان “ارمغان مالیات” شهر قلعه ‌قاضی

مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان از بهره برداری بوستان “ارمغان مالیات” درشهر قلعه‌قاضی از محل سه درصد عوارض مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.

به گزارش رسانه مالیاتی ایران، شاکر رضا مریدی،مدیر کل امور مالیاتی هرمزگان با قدردانی از شهردار قلعه‌قاضی اظهار داشت: شهرداری‌ها و دهیاری‌هایی که پروژه‌هایی را با عنوان ارمغان مالیات در منطقه خودبهره برداری می کنند، در راستای شفاف‌سازی درخصوص نحوه هزینه کرد مالیات و عوارض حرکت کرده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: این بوستان با اعتبار سه میلیارد ریال از محل سه درصد عوارض مالیات بر ارزش افزوده ارزش افزوده که بین شهرداری‌ها و دهیاری‌ها توزیع می‌شود، بهره برداری شده است و هدف ما اجرای پروژه‌هایی است که موجب عمران و آبادانی شهرها و روستاها می‌شود و همچنین رفاه مردم را به دنبال دارد.
مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان تصریح کرد: مردم باید بدانند مالیات و عوارضی را که پرداخت می‌کنند، در چه بخش‌هایی هزینه می‌شود که شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می توانند در این خصوص اطلاع‌رسانی نمایند.
شایان ذکر است، مساحت بوستان ارمغان مالیات شهر قلعه‌قاضی سه هزار و پانصد مترمربع و دارای تجهیزات تفریحی، ورزشی، سرگرمی، بازی، محل استراحت و فضای سبز می باشد.

تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۲/۱۰دیدگاهتان را بنویسید

18 − پانزده =